Pealeht Edela Inglismaa aiad
PDF Prindi Saada link

EDELA INGLISMAA AIAD

5-10.07.2020. a.

reg

 

1 päev 5.07.2020

Väljasõit Rakverest 9:15, kell 10:45 kogunemine tallinna lennujaamas, kell 12:20 väljub lend Londonisse. Kell 13:15 maandume Stanstedi lennujaamas, pakime asjad bussi ja alustame sõitu Devoni ja Cornwalli suunal. Esimeseks aiakülastuseks sobib hästi RHS Garden Wisley, mis kuulub kuninglikku aiaseltsi ning on KEW botaanikaaia järel suuruselt ja külastatavuse arvult teine aed Inglismaal. Majutus Southamptonis Jurys Inn hotellis.

2 päev 6.07.2020
Hommikusöök hotellis. Siia päeva mahub kolm erinevat aeda: Itaalia stiilis aed Compton Acres, Abbotsbury subtroopiline aed ja Burrow taluaed-Bengeri pere elutöö. Igal aial oma stiil ja käekiri. Õhtuks jõuame Exeteri, kus asub üks uhkemaid Inglismaa katedraale. Vaba aeg linnaga tutvumiseks ja õhtustamiseks. Majutus Exeteris Jurys Inn hotellis.

3 päev 7.07.2020
Hommikusöök hotellis. Hommikupoolikul külastame Burham Nurseriesi orhideede paradiisi, mis on juba 70 aastat Rittershausenite perekonna ettevõtmine ja neil on Suurbritannia kõige liigirikkam orhideede kasvatus. Pärastlõunaks jõuame Cornvalli piirkonda ja külastame ülivõimsate kuplikujuliste subtroopiliste kasvuhoonetega Eeden Projecti, kus kasvab 135 000 troopilsist taime, 4500 erinevast liigist. Õhtuks sõidame Falmouthi, kaunisse mereäärsesse kuurortisse, majutus Falmouth Bay külalistemajas, kus oleme 2 ööd.

4 päev 8.07.2020
Hommikusöök hotellis. Päev täis kauneid rannikuäärseid vaateid Atlandi ookeani serval. Külastame Trebahi aeda, et imetleda Hortensiatega ääristatud jõge, St Michelli mäge ja aeda, vabaõhu amfiteatrit Minack ja Inglismaa kõige läänepoolsemat tippu The Lands End. Õhtul jalautuskäik Falmoutis kuninganna Mary aeda.

5 päev 9.07.2020
Hommikusöök hotellis. Alustame tagasiteed Londoni suunas ja lõunapaiku teeme peatuse maalilises Cheddaris, mis on tuntud inglismaalt pärit Cdeddari juustu päritolu piirkonnana. Külastame juustupoodi ja koopaid, mis pika ajaloo vältel on olnud kasutuses ka juustu säilitamise kohana. Õhtupoolikul imetleme Abbey House Gardenit. Sõit Watfordi, majutus Jurys Inn hotellis.

6 päev 10.07.2020
Hommikusöögi pakk kaasa ja varajane transfeer Stanstedi lennujaama. Kell 6:45 väljub lend Tallinna, kus maandume 11:45. Sõit Rakveresse.

Reisi hind: 730€ + lisanduvad lennukipiletid ostuhetke hinnaga, mida varem seda odavam.
Tasulistele sissepääsudele kulub ligikaudu 100 £ (120€), aedades ja külastatavates kohtades on valdavalt sooja lõunasöögi võimalus, õhtusöögid oma valikul majutuspiirkonnas.

 
 

Statistika

Artiklite vaatamise klikke : 414870

Küsitlus

Kuidas sattusid Bremmer´i lehele?
 

 

Reisi julgesti / Bigbank aitab

Paindlik laen, mis aitab reisida just Sinule sobivatel tingimustel ja ajal.

big