Pealeht Muhu aiad ja Saaremaa
PDF Prindi Saada link

IMELISED MUHU AIAD JA SAAREMA VÕLUVAD PAIGAD - see ehe ja huvitav meretagune asi!

13-15.07.2018.a.

reg

 

1 päev

Väljasõit Rakverest kell 8:00 Sõit Virtsu sadamasse. Praamiga Virtsust – Kuivastusse. Külastame Muhu saarel Riima Raudviiri Portselaniaeda, mis on kujunenud tema loomise- ja kaunistamisvajadusest. Ihalus luua oma ümber ilu, harmooniat ja suur armastus looduse vastu onolnud aiakujundamise põhiliseks ajendiks. Väikese väina tamm aitab meid edasi Saaremaale. Külastame palju tuntust kogunud GoodKaarma ökotalu, kus valmistatakse käsitsi orgaanilisi seepe. Kohapealses seebiköögis annab perenaine meile valmistamise protsessist täpse ülevaate ja kostitab meid koogi ja kohviga. Võimalus seebitalu toodete ostmiseks. Õhtuks jõuame Kuressaarde, majutus Arabella hotellis, kus oleme 2 ööd.
Õhtusöök väljasõiduga Tihemetsa tallu, kus perenaine on spetsiaalselt meie grupile valmistanud suitsukala õhtusöögi. Pakutakse piiramata koguses erinevat sutsukala sooja kartuli ja külma kastmega, tervislikkust lisavad perenaise salatid. Hea tuju loomiseks on laual koduõlu ja lõõtsa tõmbab kohalik pillinaine. Suu teeb magusaks perenaise kook ja kohv.

2 päev
Hommikusöök. Ekskursioonipäev saarel koos kohaliku saare mehe Aadoga, kes põnevaid lugusid ja looduslikke leide meile terve päeva pajatab ning tutvustab. Õhtul väljasõit rahvateatri etendusele.

3 päev
Hommikusöök. Pisut vaba aega Kuressaare linnas. Kell 10 alustame sõitu Muhumaa poole, kus meid ootab Sulev Vahtra oma 7 tuule aias. Kelle käekirjaks aiakujunduses on taluarhitektuuri ühendamine selgelt modernsete aiavormidega – terrasside, keraamiliste aiavormide ja erinevate puhkealadega. Õhtupoolikul sõidame praamiga Kuivastust mandrile tagasi. Lähme külla Aivar Kaljustele, kes sõnajalaaeda peab ja nende aretamisega tegeleb. Talus kasvab 60 erinevat sõnajalasorti. Pererahvas pakub ka kohvi ja kooki. Istikute kaasaostmise võimalus. Õhtuks jõuame tagasi Rakverre, et taas oma igapäevaste tegemiste juures olla.

Reisi hind: 190€
Hind sisaldab: bussisõidu lahke reisijuhi ja bussijuhiga, kohaliku saare giidi lugusid, 2 majutust koos hommikusöökidega hotellis, maitsva ja lõbusa suitsukala õhtusöögi, aedade külastustasusid, kohvipause, teatrietendust, GoodKaarma seebitalu külastust, praamipileteid.

Meil on omal Eestimaal veel paju huvitavat avastada!
Kohtumiseni reisil!

 

reg

 
 

Statistika

Artiklite vaatamise klikke : 365479

Küsitlus

Kuidas sattusid Bremmer´i lehele?