Pealeht Poola
PDF Prindi Saada link

PÕHJA POOLA AIAD JA IMEILUSAD MEREÄÄRSED LINNAD GDANSK – SOPOT 

28.07-01.08.2018, 4-8.08.2018

reg

 

REISIPROGRAMM

1 päev

Väljasõit Rakverest, Tallinnast ja Pärnust. Läbime Läti ja teeme lõunasöögi peatuse Leedus. Õhtuks jõuame Poola, kaunisse järvede piirkonda Piszi linna ööbima. Õhtusöök.

 

2 päev
Hommikusöök hotellis. Sõidame Mragowisse, et külastada Motylarnia näidisaedade kompleksi, mis pälvis 2016 aastal Poola presidendi auhinna. Järgmiseks liigume edasi Malborki suunas, et imetleda maailma suurimat tellistest gooti stiilis lossikompleksi, mille rajamist alustati 13 sajandil ja mis on kantud ka UNESCO kultuuripärandi nimistusse. Õhtuks jõuame Gdanskisse. Esmatutvus linnaga. Gdans on läbi ajaloo olnud suurim sadamalinn Läänemere kallastel, ta on üle 1000 aasta vana Hansalinn ning tänapäeva tätsaim kultuuri- ja turismilinn Poolas. Imeline II maailmasõja järgsetest pommitustest taastatud vanalinn, mille uhkeimaks ehitiseks on 14 saj pärinev Püha Neitsi Maarja kirik. Öömaja hotellis kus oleme 3 ööd.

 

3 päev

Hommikusöök hotellis. Väljasõit Frank-Raj aiakeskusesse, kus on nii dekoratiivsed näidisaiad kui ka võimalus taimede ostuks. Õhtupoolikul külastame Poola suvepealinna Sopotit, mis on tuntud oma pikaldaste lauluvõistluste traditsioonidega ja kus on nimekaid auhindu võitnud nii Anne Veski kui ka Jaak Joala. Tänapäeval on linn tuntud kuurortlinn mis on populaarne ennekõike sakslate kui ka poolakate endi hulgas. Sopoti rannas on Euroopa pikim merekohale ehitatud puidust muul ja imeline rannapromenaad.

 

4 päev

Hommikusöök hotellis. Külastame Poola suurimat kaktuste kasvatust Kaktusiarnia. Seejärel sõidame Hortuluse aiakompleksi, mis on üks omanäolisemaid Poolas. Õhtul vaba aeg omapäi jalutamiseks Gdanskis.

 

5 päev
Hommikusöök hotellis. Pakime asjad ja alustame koduteed. Lõunasöögi peatuse teeme Leedus ja hilisõhtuks jõuame tagasi koju.

 

Reisi hind: 340€

Sisaldab bussisõitu, programmiga kaasnevaid ekskursioone ja majutust koos hommikusöökidega, 1 päeva õhtusööki.

Tasulistele pääsmetele kulub ca 30€.

 
 

Statistika

Artiklite vaatamise klikke : 386577

Küsitlus

Kuidas sattusid Bremmer´i lehele?