Pealeht Suvelavastus ja elamusreis Hoppetiga Abrukale!
PDF Prindi Saada link

Laimjala lood ja maitsed, suvelavastus ja elamusreis Hoppetiga Abrukale!
2-3.07.2022.a.

reg

 

1 päev
Väljasõit 6:45 Sõmerult, 7:00 Rakvere Spordihoone parklast, 07:15 Kadrinast. Sõit Virtsu sadamasse, praam väljub 10:15 ja viib meid Kuivastusse. Laimjala on üks igati põnev kant Saaremaal endises Pöide kihelkonnas, sealt on pärit Trulli Debs (Debora Vaarandi) ja läbi aegade on selle piirkonna viljakatelt põldudelt toidulauda hea ja paremaga kaetud. Nooda talus ootab meid perenaine Mare hää ja parema Laimjala toidukraamiga ja põnevate lugudega. Pärastlõunal külastame ühte Saaremaa pilliroo töötlejatest, et tutvuda joogikõrte valmistamisega. Majutuseks sätime end Kuressare Meri hotelli, veidi vaba aega. Õhtul on meil plaanis Taritu rahvamaja õuel vaadata Kuressaare teatri suvelavastust „Trimmerdaja surm“ (kriminaalmõistatus).

2 päev
Hommikusöök hotellis. Elamusreis 96 aastase Wabariigi purjelaevaga „Hoppet“ Abrukale, ringkäik saarel kohalike lugude saatel. Tagasiteel purjekal pärastlõunane söögikord. Lõbusa meeleolu merel loob üllatuskülaline. Sadamas Abruka valsi laulueksam, kel sõnad peas pääseb pardale ja siis ei muud kui ankur hiivata! Praam Kuivastust Virtsu, 17:35, tagasi Rakveres umbes 21:00.

Reisi hind: 235€ / inimene
Hind sisaldab: kõiki programmiga kaasnevaid ekskursioone/külastusi/degusteerimisi, lõunasööke, teatri- ja praamipileteid, üllatuskülalisega laevareisi purjelaev Hoppetil, majutust hotellis koos hommikusöögiga, reisi lahke meeskonna ja toreda seltskonnaga.

Kohtumiseni meie toredatel reisidel!

reg

 
 

Statistika

Artiklite vaatamise klikke : 457378

Küsitlus

Kuidas sattusid Bremmer´i lehele?
 

 

Reisi julgesti / Bigbank aitab

Paindlik laen, mis aitab reisida just Sinule sobivatel tingimustel ja ajal.

big